10301 BELVEDERE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10301 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER WP |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2876kg |
| Block | 10301 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1640kg |
| Block | 10301 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2589kg |